IZOLACJE TARASÓW I BALKONÓW

Wilgoć może mieć destrukcyjny wpływ nie tylko na wygląd elewacji czy też naturalne właściwości izolacyjne dachu. Również w przypadku balkonów czy tarasów zawilgocenie może mieć opłakane skutki - zarówno dla trwałości tych konstrukcji, jak i ich wizualnego charakteru. Firma EKOKOS zajmuje się profesjonalnym uszczelnianiem tarasów oraz balkonów.

W obydwu przypadkach występuje możliwość wykorzystania dwóch rodzajów materiałów:

  • Folia PVC - syntetyk na bazie polichlorku winylu, gwarantujący optymalne zabezpieczenie przed wilgocią na całej powierzchni położenia
  • Folie płynne - membrany o wzmocnionych włóknach tworzące (po wyschnięciu) powłokę izolacyjną, łatwe do równomiernego rozprowadzenia. Folie płynne sprawdzają się również w roli zabezpieczenia połączeń pomiędzy ścianami, posadzką a ścianami etc.

Mając świadomość, jak istotna jest dbałość o detale - na każdym etapie wykańczania projektów budowlanych - nasza firma wykorzystuje jedynie materiały najlepsze gatunkowo. Posiadają one wszelkiego rodzaju atesty, które dodatkowo formalnie gwarantują naszym Klientom, że zarówno wytrzymałość, jak i funkcjonalność zostaną zachowane.

Decydując się na uszczelnianie balkonów oraz tarasów przy pomocy folii PVC nasi Klienci mogą mieć pewność, że dokonują dobrego wyboru. Proces instalacji przebiega szybko i dokładnie - do zgrzewania folii wykorzystywane są automaty samojezdne, a tam, gdzie konieczna jest bardziej szczegółowa obróbka - zgrzewarki ręczne.

Folie płynne rozprowadzane są na uprzednio zagruntowanej powierzchni. Taką izolację właściwą nakładamy przy pomocy profesjonalnych wałków. Jest to bardzo dobre rozwiązanie w przypadku tarasów oraz balkonów o niewielkiej powierzchni.
Każdy z prezentowanych typów izolacji balkonowych gwarantuje wysoką funkcjonalność oraz estetykę wykończenia.

Izolacje tarasów i balkonów
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image
Image